Logo, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışıyor.

KOBİ ÇÖZÜMLERİ

Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri Logo, küresel rekabeti hedefleyen KOBİ’ler için işletmelerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun iş çözümlerini üretiyor.

      

crm çözümleri

Logo CRM çözümleri sayesinde bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip ederek kurumsal hafızanızı oluşturabilirsiniz.

erp çÖZÜMLERİ

Logo ERP çözümleri, size rekabet odaklı işletmelerin yerel ve uluslararası güncel standartlara uyum sağlamasını kolaylaştıran hazır bir altyapı ile tüm iş süreçlerinde verimlilik sağlayan etkin bir yönetim kabiliyeti sunar.

iş analitiği çÖZÜMLERİ

İş dünyasında yaşanan baş döndürücü dönüşümde yerinizi almaya hazır mısınız? İhtiyaçlarınıza yanıt veren bir iş zekası çözümüyle, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bir adım öne çıkacaksınız.

iş sağlığı ve güvenliği çÖZÜMLERİ

İş Güvenliği Yazılımları, işyerine ait olan güvenlik ve sağlık risklerini analiz etmenize ve çalışanların sağlıkları ile ilgili detayları takip etmenize yardımcı olur. Şirket yöneticileri için tüm şubelerdeki risklerin tespiti, takibi ve giderilmesi gibi süreçlerin takip edilmesini kolaylaştırır.

insan kaynakları çÖZÜMLERİ

İnsan Kaynakları Yazılımları ile personelin işe yerleştirilmesi ile birlikte başlayan, bordro hesaplamaları ile devam eden performans değerlendirmesi ile sonuçlanan tüm süreci takip edebilirsiniz. 

İŞ AKIŞ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Şirketlerin iş süreçlerinin oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasını sağlayan İş Akış Yönetimi; iş süreçlerini hızlandırarak, bu süreçlerin daha iyi yönetilmesine yardımcı olur. 

 

perakende ÇÖZÜMLERİ

Perakende sektörüne yönelik satış programı, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak uygulamaları içerir; kampanya planlama, izleme ve yönetimi ile satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin biçimde yönetilmesini sağlar.

 

tedarik zinciri yönetimi çÖZÜMLERİ

Logo, sunduğu Tedarik Zinciri Yönetimi Çözümleri ile farklı ölçekten işletmelerin malzeme, bilgi ve para akışını entegre yöneterek, müşterilerine, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunmalarını sağlar. 

e-çözümler

eLogo, Özel Entegratörlük Hizmeti kapsamında, 7/24 aktif çalışan, hızlı ve güvenli bir sistemin yatırımını sizin adınıza üstlenir. Böylelikle, elektronik fatura gönderme ve alma işlemlerinin teknik yeterliliğe sahip, Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan özel entegrasyon izni almış Özel Entegratör Hizmet sağlayıcısı eLogo'nun bilgi işlem sistemi vasıtasıyla gerçekleştirilebilmesine olanak sağlar. 

ENG Bilgisayar Bilgi İşlem LTD. ŞTİ.